dron_event_stand-up
dron_zachód_słońca
dron_rzut_góra
rzeźby
kino_samochodowe
Zobacz, jak jest na doku

Wynajmij nas

Możesz zorganizować swoją imprezę w przewidywalnej dla gości sali bankietowej, ale nie musisz. DOK CESARSKI jest zlokalizowany jest samym sercu Gdańska, w najstarszej części Stoczni Cesarskiej – miejsca historycznego, w którym wspólnie piszemy #nowehistorie.
Zaskocz swoich gości nową inicjatywą i pokaż piękne dziedzictwo przemysłowe. Gwarantujemy, że atmosfera i stoczniowy klimat zapewnią niezapomniane wspomnienia.

DOK CESARSKI można wynająć na dowolne wydarzenie firmowe lub prywatne. Nasze miejsce świetnie sprawdzi się na:

  • eventy / konferencje / integracje firmowe
  • pikniki / targi / prezentacje produktów / koncerty
  • warsztaty / występy / wystawy / wydarzenia sportowe
  • pokazy / plany zdjęciowe / śluby / wesela

Dokowy plener to postindustrialna przestrzeń otoczona wyjątkowymi marynistycznymi widokami. Na miejscu czeka na Was 4000m² otwartej przestrzeni otoczonej wodą. Plener jest przygotowany pod różnorodne wydarzenia outdoorowe. Do Twojej dyspozycji będzie podest sceniczny, toalety dla gości oraz drewniane łódki, które idealnie sprawdzają się jako miejsce do odpoczynku. Obok Doku znajduje się parking samochodowy.

 

Dokowy namiot z widokiem na industrialną Stocznię Cesarską i martwą Wisłę zagwarantuje sukces Twojej imprezy. Nawet kapryśna pogoda nie zepsuje Wam dobrej zabawy!
Namiot ma powierzchnię 283m², średnicę 19m, a jego wysokość sięga 9.5m. Może pomieścić nawet 400 osób w przypadku imprezy stojącej, 250 osób – siedzącej i w bufecie stojącym oraz 200 osób przy stołach. Świetne nagłośnienie i widowiskowe oświetlenie namiotu to jego duża zaleta!

W pełni zaaranżowany do Twoich potrzeb namiot czy industrialny stoczniowy plener? Powiedz nam, czego oczekujesz od Dokowej przestrzeni, a my wykorzystamy 15-letnie doświadczenie firmy Joy Event, aby zorganizować imprezę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nasz Dok to obiekt rekomendowany przez: MOJE KONFERENCJE.pl  

Kalendarz

Poprzedni

październik 2022

Następny
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17


18


19


20


21


22


23


24


25


26


27


28


29


30


31


Kontakt

DOK CESARSKI
ul. Dokowa 1, 80-863 Gdańsk

czesc@dokcesarski.pl

730 101 317

Patroni medialni

Partnerzy